Samsung QE32LS03CBU 32" Full HD Smart TV Wi-Fi Black
| Screen size | 32" / 81 cm |
|---|---|
| Display screen type | QLED |
| Panel resolution | 1920x1080 Full HD |
| Refresh rate | 50 Hz |
| HDR energy rating | G |
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Netflix | Yes |
| Disney+ | Yes |
| Apple TV | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| Smart home support | Samsung SmartThings |
| HDR | Yes |
|---|
| Sound power (RMS) | 20 W |